Durvju atvēršana

Durvju atvēršana ar spērienu pa durvīm strādā tikai asa sižeta filmās. Realitātē tam jāizmanto smalkas un drošas ierīces, kas nenodara bojājumu ne durvīm, ne slēdzeņu mehānismiem. Ja nepieciešama durvju atvēršana, vispirms vērsieties pie mums un ieradīsīmies palīdzēt.

 

Ciet aizkritušas durvis parasti ir nepatīkams pārsteigums, tādēļ arī mūsu serviss ir pieejams visas dienas garumā un jebkuru dienu. Rakstiet mums, kad nonākat šādā situācijā, un uzreiz paziņosim, kad varam ierasties, ieplānojot vizīti pēc iespējas ātrāk. Dodamies uz dzīvokļiem un mājām gan Rīgā, gan tās apkārtnē, nodrošinot palīdzību ātri un profesionāli.

 

Ne velti esam uzkrājuši zināšanas jau 20 gadus, lai spētu rast izeju pie jebkurām durvīm un slēdzenēm. Pat tad, ja esat ierīkojis ugunsdrošas un izturīgas metāla durvis, spēsim tās atvērt. Uzticieties mums un mūsu meistari parūpēsies, lai durvis pēc atvēršanas izskatītos neskartas!

 

Dažreiz durvīs mēdz būt iebūvētas pat vairākas slēdzenes un tad paiet ilgāks laiks, kamēr atrodam īsto problēmu, taču ilgstošās pieredzes laikā neesam saskārušies ar durvīm, kuru atvēršana nebūtu iespējama. Dažas slēdzenes ir sarežģītākas, dažas durvis ir grūtāk atmūķējamas, taču ar pacietību un meistarību rezultāts ir garantēts.

 

Neatkarīgi no tā, kur ražotas durvis un kāda ražotāja slēdzenes esat izvēlējies, durvju atvēršanas meistari tās izvērtēs un atradīs labāko veidu, kā tās saudzīgi atvērt.

Vairumā gadījumu durvju aizciršanās ir neveiksmīgs negadījums, ko izraisa:

 

 – mājokļa iekšpusē atstāta atslēga;

 – pazudusi vai bojāta atslēga;

 – slēdzene, kas nokalpojusi savu laiku;

 – durvju defekts;

 – un virkne citu apstākļu, kurus nekad nevaram paredzēt.

 

Neveiksmes nevaram paredzēt, taču iespējamos risinājumus gan. Uzkrājot pieredzi, esam saskārušies ar ļoti dažādām situācijām un durvīm, kas ļauj jau daudz ātrāk un profesionālāk izvērtēt katru gadījumu un atrast vispiemērotāko durvju atvēršanas metodi. Esot pārliecināti par savas komandas prasmēm, esam gatavi arī ļoti sarežģītām situācijām, tādēļ droši zvaniet un mēs palīdzēsim!

 

Lai palīdzību varētu sniegt uzreiz, lieki nekavējoties, savlaicīgi sagatavojiet pierādījumus, ka drīkstat atrasties attiecīgajā mājoklī, esat tās īrnieks, īpašnieks vai pilnvarots pārstāvis.